WS7A47R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS7A47R0J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: WS7A47R0J
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 47 OHM 7W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.WS7A47R0J.pdf2.WS7A47R0J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WS7A47R0J
Αριθμός εξαρτήματος WS7A47R0J Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 47 OHM 7W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5155 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WS7A47R0J.pdf2.WS7A47R0J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 1.161" L (8.50mm x 29.50mm)
Σειρά WS Λειτουργία του πίνακα 47 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 47 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound