WS7A1001J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS7A1001J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: WS7A1001J
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 1K OHM 7W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.WS7A1001J.pdf2.WS7A1001J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WS7A1001J
Αριθμός εξαρτήματος WS7A1001J Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 1K OHM 7W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 303275 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WS7A1001J.pdf2.WS7A1001J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 1.161" L (8.50mm x 29.50mm)
Σειρά WS Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound