TISP7150F3DR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP 120V BIDIR 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: TISP7150F3DR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP7150F3DR
Αριθμός εξαρτήματος TISP7150F3DR Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP 120V BIDIR 8-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5493 pcs Φύλλο δεδομένων TISP7150F3DR.pdf
Τάσης - On μέλος 5V Τάσης - μέλος Off 120V
Τάσης - ράμπας 150V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αριθμός Στοιχείων 3 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 175A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 45A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 47pF