TISP4240F3LM
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP THYRISTOR 180V TO-92
Φύλλα δεδομένων: TISP4240F3LM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP4240F3LM
Αριθμός εξαρτήματος TISP4240F3LM Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP THYRISTOR 180V TO-92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5851 pcs Φύλλο δεδομένων TISP4240F3LM.pdf
Τάσης - On μέλος 3V Τάσης - μέλος Off 180V
Τάσης - ράμπας 240V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Αριθμός Στοιχείων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 120A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 35A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 44pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TISP4240H3BJR-S
TISP4240H3BJR-S
Περιγραφή: PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 240V