TISP3240F3SL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SURGE SUPP 180V BIDIR 3-SL
Φύλλα δεδομένων: TISP3240F3SL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TISP3240F3SL
Αριθμός εξαρτήματος TISP3240F3SL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή SURGE SUPP 180V BIDIR 3-SL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4865 pcs Φύλλο δεδομένων TISP3240F3SL.pdf
Τάσης - On μέλος 3V Τάσης - μέλος Off 180V
Τάσης - ράμπας 240V Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads
Αριθμός Στοιχείων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 120A Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 35A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA χωρητικότητα 45pF