TC86W-1-101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TC86W-1-101 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 100 OHM 0.3W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: TC86W-1-101.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TC86W-1-101
Αριθμός εξαρτήματος TC86W-1-101 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 100 OHM 0.3W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5083 pcs Φύλλο δεδομένων TC86W-1-101.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.303" x 0.268" Face x 0.446" H (7.70mm x 6.80mm x 11.33mm)
Σειρά Trimpot® TC86 - Open Frame Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.3W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα TC86W-101
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment