TC86F-1-201
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
TC86F-1-201 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200 OHM 0.3W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: TC86F-1-201.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TC86F-1-201
Αριθμός εξαρτήματος TC86F-1-201 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.3W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5902 pcs Φύλλο δεδομένων TC86F-1-201.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.303" x 0.268" Face x 0.279" H (7.70mm x 6.80mm x 7.10mm)
Σειρά Trimpot® TC86 - Open Frame Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms Ισχύς (Watts) 0.3W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα TC86F-201
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment