SRR6603-331ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR6603-331ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Φύλλα δεδομένων: SRR6603-331ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR6603-331ML
Αριθμός εξαρτήματος SRR6603-331ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137690 pcs Φύλλο δεδομένων SRR6603-331ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRR6603
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 100kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SRR6603-331ML-ND
SRR6603-331MLTR
SRR6603331ML
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.4 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 70mA