SRR0905-331K
Bourns Inc.Bourns Inc.
SRR0905-331K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 370MA 1.2 OHM
Φύλλα δεδομένων: SRR0905-331K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0905-331K
Αριθμός εξαρτήματος SRR0905-331K Κατασκευαστής Bourns Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 370MA 1.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185527 pcs Φύλλο δεδομένων SRR0905-331K.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Shielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.390" W (9.90mm x 9.90mm)
Σειρά SRR0905 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση Nonstandard
Άλλα ονόματα SRR0905-331K-ND
SRR0905331K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SRR0905-331K
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Τύπος υλικού 330µH
Συχνότητα - Test 4MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.2 Ohm Max
Διευρυμένη περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 1.2 Ohm Max Nonstandard ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Διάμετρος - Ώμος 29 @ 796kHz Περιγραφή FIXED IND 330UH 370MA 1.2 OHM
Χρόνος καθυστέρησης 100kHz Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 370mA Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite