SRR0604-2R2ML
Bourns Inc.Bourns Inc.
SRR0604-2R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.5A 32 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SRR0604-2R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0604-2R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SRR0604-2R2ML Κατασκευαστής Bourns Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.5A 32 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 188013 pcs Φύλλο δεδομένων SRR0604-2R2ML.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Shielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Σειρά SRR0604 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση Nonstandard
Άλλα ονόματα SRR0604-2R2ML-ND
SRR0604-2R2MLTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SRR0604-2R2ML
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Τύπος υλικού 2.2µH
Συχνότητα - Test 100MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 32 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 32 mOhm Max Nonstandard ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Διάμετρος - Ώμος 21 @ 7.96MHz Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.5A 32 MOHM SMD
Χρόνος καθυστέρησης 1kHz Αντίσταση DC (DCR) 3.5A
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite