SRP6540-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP6540-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 9A 15.5 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SRP6540-2R2M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRP6540-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος SRP6540-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 9A 15.5 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89956 pcs Φύλλο δεδομένων SRP6540-2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRP6540
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SRP6540-2R2MDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 9A 15.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 15.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 9A