SRP2010-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP2010-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.7A 150 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SRP2010-2R2M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRP2010-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος SRP2010-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.7A 150 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 363038 pcs Φύλλο δεδομένων SRP2010-2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0806 (2016 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRP2010
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0806 (2016 Metric)
Αλλα ονόματα SRP2010-2R2MTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 150 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.9A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SRP1770TA-8R2M
SRP1770TA-8R2M
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 8.2UH 18A 10.8 MOHM
Κατεβάστε: SRP1770TA-8R2M.pdf
RFQ
SRP2313AA-100M
SRP2313AA-100M
Περιγραφή: IND,23.5X22X12.6MM,10UH20%,30A,S
Κατεβάστε: SRP2313AA-100M.pdf
RFQ
SRP200
SRP200
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 30V 2A STRAP