SRF2012A-221YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012A-221YA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CMC 300MA 2LN 220OHM SMD AECQ200
Φύλλα δεδομένων: SRF2012A-221YA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SRF2012A-221YA Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή CMC 300MA 2LN 220OHM SMD AECQ200 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 586679 pcs Φύλλο δεδομένων SRF2012A-221YA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Σειρά SRF2012AA
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Αλλα ονόματα SRF2012A-221YATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 220 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.055" (1.40mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 400 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 400 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 300mA εγκρίσεις -