SMLJ22CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMLJ22CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMLJ22CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 22V 35.5V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMLJ22CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMLJ22CA
Αριθμός εξαρτήματος SMLJ22CA Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97869 pcs Φύλλο δεδομένων SMLJ22CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC (DO-214AB) Σειρά SMLJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMLJ22CABDKR
SMLJ22CADKR
SMLJ22CADKR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 84.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMLJ22A-Q
SMLJ22A-Q
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Σε απόθεμα: 116899 pcs
Κατεβάστε: SMLJ22A-Q.pdf
RFQ
SMLJ22A-QH
SMLJ22A-QH
Κατεβάστε: SMLJ22A-QH.pdf
RFQ
SMLJ22CA-Q
SMLJ22CA-Q