SMLJ20CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMLJ20CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMLJ20CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 20V 32.4V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMLJ20CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMLJ20CA
Αριθμός εξαρτήματος SMLJ20CA Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107302 pcs Φύλλο δεδομένων SMLJ20CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 32.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 22.2V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC (DO-214AB) Σειρά SMLJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMLJ20CABDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 92.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMLJ20CA
SMLJ20CA
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Σε απόθεμα: 4490 pcs
Κατεβάστε: SMLJ20CA.pdf
RFQ
SMLJ20CA-TP
SMLJ20CA-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Κατεβάστε: SMLJ20CA-TP.pdf
RFQ
SMLJ20A-QH
SMLJ20A-QH
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMLJ20A-QH.pdf
SMLJ20CAE3/TR13
SMLJ20CAE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi