SMBJ54CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ54CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ54CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 54V 87.1V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ54CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ54CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ54CA Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 678523 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ54CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 60V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ54CABTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SMBJ54AHM4G
SMBJ54AHM4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ54AHM4G.pdf
RFQ
SMBJ54CA R5G
SMBJ54CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ54CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ54CA-E3/52
SMBJ54CA-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ54CA-E3/52.pdf
SMBJ54CA
SMBJ54CA
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMB
Κατεβάστε: SMBJ54CA.pdf
SMBJ54CA-13-F
SMBJ54CA-13-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ54CA-13-F.pdf
SMBJ54CA-E3/5B
SMBJ54CA-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ54CA-E3/5B.pdf
SMBJ54CA M4G
SMBJ54CA M4G
Κατεβάστε: SMBJ54CA M4G.pdf
SMBJ54CA-13
SMBJ54CA-13
Κατεβάστε: SMBJ54CA-13.pdf
SMBJ54ATR
SMBJ54ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ54ATR.pdf
SMBJ54CA
SMBJ54CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMBJ54CA.pdf
SMBJ54C
SMBJ54C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 91.46V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ54C.pdf
SMBJ54AHR5G
SMBJ54AHR5G
Κατεβάστε: SMBJ54AHR5G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών