SMBJ408CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ408CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ408CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 408V 658V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ408CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ408CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ408CA Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 408V 658V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 309870 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ408CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 408V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 658V
Τάση - Ανάλυση (Min) 456V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ408CATR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 900mA Χωρητικότητα @ Συχνότητα -