SMBJ30CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ30CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ30CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ30CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ30CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ30CA Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 726881 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ30CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ30CABTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ30CA M4G
SMBJ30CA M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ30CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ30C-E3/5B
SMBJ30C-E3/5B
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ30C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ30AHR5G
SMBJ30AHR5G
Κατεβάστε: SMBJ30AHR5G.pdf
SMBJ30CA
SMBJ30CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMBJ30CA.pdf
SMBJ30C-E3/52
SMBJ30C-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ30C-E3/52.pdf
SMBJ30CA R5G
SMBJ30CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ30CA R5G.pdf
SMBJ30CA-13
SMBJ30CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ30CA-13.pdf
SMBJ30CA-13-F
SMBJ30CA-13-F
Κατεβάστε: SMBJ30CA-13-F.pdf
SMBJ30C
SMBJ30C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ30C.pdf
SMBJ30ATR
SMBJ30ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ30ATR.pdf
SMBJ30CA
SMBJ30CA
Κατεβάστε: SMBJ30CA.pdf
SMBJ30AHM4G
SMBJ30AHM4G
Κατεβάστε: SMBJ30AHM4G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών