SMBJ14CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ14CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ14CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 14V 23.2V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ14CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ14CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ14CA Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 14V 23.2V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 737489 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ14CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 14V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 23.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 15.6V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ14CABTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 25.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SMBJ14CA-13-F
SMBJ14CA-13-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ14CA-13-F.pdf
RFQ
SMBJ14CA-13
SMBJ14CA-13
Κατεβάστε: SMBJ14CA-13.pdf
RFQ
SMBJ14CA R5G
SMBJ14CA R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ14CA R5G.pdf
SMBJ14CA M4G
SMBJ14CA M4G
Κατεβάστε: SMBJ14CA M4G.pdf
SMBJ14CA-E3/52
SMBJ14CA-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ14CA-E3/52.pdf
SMBJ14CA
SMBJ14CA
Κατασκευαστές: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Κατεβάστε: SMBJ14CA.pdf
SMBJ14C-E3/52
SMBJ14C-E3/52
Περιγραφή: TVS DIODE 14V 25.8V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ14C-E3/52.pdf
SMBJ14C
SMBJ14C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 14V 24.36V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ14C.pdf
SMBJ14ATR
SMBJ14ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ14ATR.pdf
SMBJ14C-E3/5B
SMBJ14C-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ14C-E3/5B.pdf
SMBJ14CA-E3/5B
SMBJ14CA-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ14CA-E3/5B.pdf
SMBJ14CA
SMBJ14CA
Κατεβάστε: SMBJ14CA.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών