SMBJ120A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ120A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ120A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 120V 193V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ120A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ120A
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ120A Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 120V 193V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 484663 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ120A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 120V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 193V
Τάση - Ανάλυση (Min) 133V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA)
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ120ABCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 3.1A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ120-E3/52
SMBJ120-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 120V 214V DO214AA
Σε απόθεμα: 5128 pcs
Κατεβάστε: SMBJ120-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ120A-13
SMBJ120A-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ120A-13.pdf
RFQ
SMBJ120A M4G
SMBJ120A M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ120A M4G.pdf
SMBJ120A-E3/52
SMBJ120A-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ120A-E3/52.pdf
SMBJ120A
SMBJ120A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ120A.pdf
SMBJ12-E3/5B
SMBJ12-E3/5B
Περιγραφή: TVS DIODE 12V 22V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ12-E3/5B.pdf
SMBJ120-E3/5B
SMBJ120-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ120-E3/5B.pdf
SMBJ120A-13-F
SMBJ120A-13-F
Κατεβάστε: SMBJ120A-13-F.pdf
SMBJ12-E3/52
SMBJ12-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ12-E3/52.pdf
SMBJ120
SMBJ120
Περιγραφή: TVS DIODE 120V 202.65V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ120.pdf
SMBJ120A
SMBJ120A
Κατασκευαστές: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 120VWM 193VC SMB
Κατεβάστε: SMBJ120A.pdf
SMBJ120A R5G
SMBJ120A R5G
Κατεβάστε: SMBJ120A R5G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών