SMAJ440A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMAJ440A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMAJ440A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 440V 713V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ440A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ440A
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ440A Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 440V 713V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 350411 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ440A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 440V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 713V
Τάση - Ανάλυση (Min) 492V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA (DO-214AC)
Σειρά SMAJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ440ABB
SMAJ440ABB-ND
SMAJ440ABBTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 600mA