SMAJ150A
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMAJ150A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMAJ150A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 150V 243V SMA
Φύλλα δεδομένων: SMAJ150A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ150A
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ150A Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 580517 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ150A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V
Τάση - Ανάλυση (Min) 167V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA (DO-214AC)
Σειρά SMAJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ150ABDKR
SMAJ150ADKR
SMAJ150ADKR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.6A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ15-E3/61
SMAJ15-E3/61
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ15-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ15
SMAJ15
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 25.62V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ15.pdf
RFQ
SMAJ150
SMAJ150
Περιγραφή: TVS DIODE 150V 255.15V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ150.pdf
SMAJ150-E3/61
SMAJ150-E3/61
Περιγραφή: TVS DIODE 150V 268V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ150-E3/61.pdf
SMAJ15-E3/5A
SMAJ15-E3/5A
Κατεβάστε: SMAJ15-E3/5A.pdf
SMAJ150A-13
SMAJ150A-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMAJ150A-13.pdf
SMAJ150-E3/5A
SMAJ150-E3/5A
Κατεβάστε: SMAJ150-E3/5A.pdf
SMAJ150A M2G
SMAJ150A M2G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 150V 243V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ150A M2G.pdf
SMAJ150A-13-F
SMAJ150A-13-F
Κατεβάστε: SMAJ150A-13-F.pdf
SMAJ150A-E3/5A
SMAJ150A-E3/5A
Κατεβάστε: SMAJ150A-E3/5A.pdf
SMAJ150A R3G
SMAJ150A R3G
Κατεβάστε: SMAJ150A R3G.pdf
SMAJ150A
SMAJ150A
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
Κατεβάστε: SMAJ150A.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών