SF-0603FP080-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SF-0603FP080-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 800MA 32VDC 0603
Φύλλα δεδομένων: SF-0603FP080-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SF-0603FP080-2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 800MA 32VDC 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167446 pcs Φύλλο δεδομένων SF-0603FP080-2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά SinglFuse™ SF-0603FP Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα SF-0603FP080-2CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.014 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις UL