SDR7045-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR7045-331K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 420MA 1.24 OHM
Φύλλα δεδομένων: SDR7045-331K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR7045-331K
Αριθμός εξαρτήματος SDR7045-331K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 420MA 1.24 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135610 pcs Φύλλο δεδομένων SDR7045-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR7045
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR7045-331KDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 1.24 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.24 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 420mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 400mA