SDR7030-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR7030-331K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 260MA 2.2 OHM
Φύλλα δεδομένων: SDR7030-331K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR7030-331K
Αριθμός εξαρτήματος SDR7030-331K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 260MA 2.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 176898 pcs Φύλλο δεδομένων SDR7030-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR7030
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 24 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.130" (3.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 2.2 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 2.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA Τρέχουσες - Κορεσμός 280mA