SDR1806-8R2ML
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 7A 20 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR1806-8R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1806-8R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR1806-8R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 7A 20 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103618 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1806-8R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1806
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 22 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 27MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 20 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 20 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Τρέχουσες - Κορεσμός 9.4A