SDR1806-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1806-2R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 9A 6.8 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR1806-2R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1806-2R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR1806-2R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 9A 6.8 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74241 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1806-2R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1806
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 22 @ 7.96MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR1806-2R2MLCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 6.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 6.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 22A