SDR1806-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1806-100ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 5.3A 25 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR1806-100ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1806-100ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR1806-100ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 5.3A 25 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132422 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1806-100ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1806
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 22 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR1806-100ML-ND
SDR1806-100MLTR
SDR1806100ML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 25 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 25 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 10A