SDR1305-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1305-331K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 850MA 700 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SDR1305-331K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1305-331K
Αριθμός εξαρτήματος SDR1305-331K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 850MA 700 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145733 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1305-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1305
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 11 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.201" (5.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 700 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 850mA Τρέχουσες - Κορεσμός 800mA