SDR1006-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1006-2R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 5.4A 21 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR1006-2R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR1006-2R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR1006-2R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 5.4A 21 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114981 pcs Φύλλο δεδομένων SDR1006-2R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR1006
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 7.96MHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR1006-2R2MLDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 68MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 5.4A 21 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 21 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 10A