SDR0906-2R7ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0906-2R7ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0906-2R7ML.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0906-2R7ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR0906-2R7ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 160707 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0906-2R7ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.413" W (12.50mm x 10.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0906
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR0906-2R7ML-ND
SDR0906-2R7MLTR
SDR09062R7ML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 84MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 40 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 6.5A