SDR0906-152KB
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0906-152KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5MH 180MA 5 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0906-152KB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0906-152KB
Αριθμός εξαρτήματος SDR0906-152KB Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1.5MH 180MA 5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3960 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0906-152KB.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.413" W (12.50mm x 10.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0906
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 70 @ 252kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 1.5mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 5 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 180mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 260mA