SDR0906-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0906-100ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 2.1A 90 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0906-100ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0906-100ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR0906-100ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 2.1A 90 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161068 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0906-100ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.413" W (12.50mm x 10.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0906
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 90 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 90 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.2A