SDR0604-8R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0604-8R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 1.5A 90 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0604-8R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0604-8R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR0604-8R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 1.5A 90 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 358523 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0604-8R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0604
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR0604-8R2MLTR
SDR06048R2ML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 26MHz Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 90 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 90 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.3A