SDR0503-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0503-331K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 210MA 3.3 OHM
Φύλλα δεδομένων: SDR0503-331K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0503-331K
Αριθμός εξαρτήματος SDR0503-331K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 210MA 3.3 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4507 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0503-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0503
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.130" (3.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 3.3 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 3.3 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 210mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 280mA