SDR0403-2R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0403-2R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.6A 47 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SDR0403-2R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDR0403-2R2ML
Αριθμός εξαρτήματος SDR0403-2R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.6A 47 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 357294 pcs Φύλλο δεδομένων SDR0403-2R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SDR0403
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 28 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα SDR0403-2R2ML-ND
SDR0403-2R2MLTR
SDR04032R2ML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 80MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 47 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 47 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.9A