SA2-3000-DBB-STD
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GDT 3000V -15%, +20% 5KA T/H
Φύλλα δεδομένων: SA2-3000-DBB-STD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SA2-3000-DBB-STD Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή GDT 3000V -15%, +20% 5KA T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62363 pcs Φύλλο δεδομένων SA2-3000-DBB-STD.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 3000V Ανοχή -15%, +20%
Σειρά SA2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, Radial Bend Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 3000V 5000A (5kA) -15%, +20% 2 Pole Through Hole