RT24C2X200M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT24C2X200M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT24C2X200M
Αριθμός εξαρτήματος RT24C2X200M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.75W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5382 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" H (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
Σειρά Trimpot® RT24/RTR24-Sealed Resistive Υλικό Wirewound
Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment