RLH0912-101KBRL
Bourns Inc.Bourns Inc.
RLH0912-101KBRL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 660MA 330 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RLH0912-101KBRL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RLH0912-101KBRL Κατασκευαστής Bourns Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 660MA 330 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 219474 pcs Φύλλο δεδομένων RLH0912-101KBRL.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Unshielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.343" Dia (8.70mm)
Σειρά RLB Κατάσταση RoHS Digi-Reel®
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
Άλλα ονόματα RLH0912-101KBRLDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RLH0912-101KBRL
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Τύπος υλικού 100µH
Συχνότητα - Test 7.2MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 330 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 330 mOhm Max Radial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Διάμετρος - Ώμος 55 @ 796kHz Περιγραφή FIXED IND 100UH 660MA 330 MOHM
Χρόνος καθυστέρησης 1kHz Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 660mA Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite