RLB9012-6R8ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-6R8ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 4.1A 35 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB9012-6R8ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB9012-6R8ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB9012-6R8ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 4.1A 35 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 221866 pcs Φύλλο δεδομένων RLB9012-6R8ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB9012
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RLB90126R8ML Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.480" (12.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 29MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 4.1A 35 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.1A