RLB9012-1R5ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-1R5ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB9012-1R5ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB9012-1R5ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB9012-1R5ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189684 pcs Φύλλο δεδομένων RLB9012-1R5ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB9012
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RLB90121R5ML Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.480" (12.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A 16 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 16 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.5A