RLB9012-151KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-151KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1.15A 370 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RLB9012-151KL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB9012-151KL
Αριθμός εξαρτήματος RLB9012-151KL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1.15A 370 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 235989 pcs Φύλλο δεδομένων RLB9012-151KL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB9012
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RLB9012151KL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.480" (12.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.2MHz Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.15A 370 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 370 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.15A