RLB9012-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-101KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB9012-101KL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB9012-101KL
Αριθμός εξαρτήματος RLB9012-101KL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204023 pcs Φύλλο δεδομένων RLB9012-101KL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB9012
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα RLB9012101KL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.480" (12.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.7MHz Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 280 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 280 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4A