RLB1014-823KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB1014-823KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 82MH 14MA 240 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB1014-823KL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB1014-823KL
Αριθμός εξαρτήματος RLB1014-823KL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 82MH 14MA 240 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 238314 pcs Φύλλο δεδομένων RLB1014-823KL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.343" Dia (8.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 79.6kHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 79.6kHz Επαγωγή 82mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 120kHz
Λεπτομερής περιγραφή 82mH Unshielded Wirewound Inductor 44mA 240 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 240 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 44mA Τρέχουσες - Κορεσμός 52mA