RLB0913-823K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0913-823K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 82MH 40MA 212 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB0913-823K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB0913-823K
Αριθμός εξαρτήματος RLB0913-823K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 82MH 40MA 212 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 250158 pcs Φύλλο δεδομένων RLB0913-823K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB0913
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 79.6kHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Radial, Vertical Cylinder
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 82mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 82mH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 212 Ohm Radial, Vertical Cylinder Αντίσταση DC (DCR) 212 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA Τρέχουσες - Κορεσμός 20mA