RLB0913-2R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0913-2R2K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2H 5.6A 16 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB0913-2R2K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB0913-2R2K
Αριθμός εξαρτήματος RLB0913-2R2K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2H 5.6A 16 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223368 pcs Φύλλο δεδομένων RLB0913-2R2K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB0913
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Radial, Vertical Cylinder
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 5.6A 16 mOhm Radial, Vertical Cylinder Αντίσταση DC (DCR) 16 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 6.5A