RLB0913-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0913-101K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1.2A 280 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RLB0913-101K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB0913-101K
Αριθμός εξαρτήματος RLB0913-101K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.2A 280 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 220523 pcs Φύλλο δεδομένων RLB0913-101K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB0913
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Radial, Vertical Cylinder
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.7MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 280 mOhm Radial, Vertical Cylinder Αντίσταση DC (DCR) 280 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 910mA