RLB0608-3R3ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0608-3R3ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 750MA 300 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RLB0608-3R3ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB0608-3R3ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB0608-3R3ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 750MA 300 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 578134 pcs Φύλλο δεδομένων RLB0608-3R3ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 300 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Τρέχουσες - Κορεσμός -