RLB0608-1R2ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0608-1R2ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 980MA 150 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RLB0608-1R2ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLB0608-1R2ML
Αριθμός εξαρτήματος RLB0608-1R2ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 980MA 150 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 384196 pcs Φύλλο δεδομένων RLB0608-1R2ML.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RLB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 90MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 980mA 150 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 980mA Τρέχουσες - Κορεσμός -