RL895-682K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL895-682K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8MH 110MA 13.2 OHM
Φύλλα δεδομένων: RL895-682K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL895-682K
Αριθμός εξαρτήματος RL895-682K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 6.8MH 110MA 13.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5495 pcs Φύλλο δεδομένων RL895-682K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RL895
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 6.8mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 13.2 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 13.2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 110mA